Борг населення області за послуги ЖКГ – майже 150 мільйонів

Борг населення області за послуги ЖКГ – майже 150 мільйонів

З боржниками укладатимуть договір на реструктуризацію.

На початок 2016 року борг населення області за послуги ЖКГ становить 145,9 млн грн (без урахування боргів за спожиту електричну енергію – 38,6 млн грн та переплати за природний газ у сумі 320,3 млн грн, завдяки субсидіям). Тому першочерговим є укладання зі споживачами-боржниками договорів на реструктуризацію існуючої заборгованості. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Через заборгованість за житлово-комунальні послуги підприємства не можуть своєчасно спрямовувати кошти на розвиток, що безпосередньо впливає на якість послуг“, – йдеться у повідомленні.

Упродовж 2015 року з населенням укладено лише 477 договорів на суму 1 млн грн. Найкращий показник у Коростеня – 127 договорів на суму 312 тис. грн.

«Це наша спільна відповідальність – забезпечити сплату за житлово-комунальні послуги. З боржниками має працювати виконавча служба, яка на даний момент працює не на 100%», – зазначив голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

За 2015 рік виконавча служба стягнула 8,5 млн грн боргу з 72 млн грн, що становить 12,5 %.

Нагадаємо, що на зміну ЖЕКам прийдуть професійні управителі, а борг по виплаті заробітної плати станом на початок року становить 8,9 мільйонів гривень.

Leave a Comment