Бюджетна комісія Житомирської міськради не зібралася через відсутність кворуму

Бюджетна комісія Житомирської міськради не зібралася через відсутність кворуму

Депутати обурилися.

Засідання постійної депутатської комісії Житомирської міської ради з питань бюджету не відбулося через відсутність кворуму.

На 14:00 11 червня з’явилися лише 4 члени комісії — Любов Цимбалюк, Людмила Кропивницька, Василь Кучик та Юрій Мойсеєв. Решта обранців почали збиратися із запізненням. Станом на 14:30 необхідної кількості депутатів, 8 осіб, на засіданні так і не було.

«Я розумію, що у кожного свої справи. Комусь спекотно, у когось іще щось. Але у всіх тих, хто зміг вчасно прийти на засідання комісії, є такі самі справи. А таке ставлення — це неповага. І не тільки до нас, колег, а й до посадовців міської ради, які замість своєї повсякденної роботи змушені чекати тут, у міській раді, поки у декого з депутатів з’явиться бажання відвідати комісію», – обурилася депутат Любов Цимбалюк.

Із цими словами вона разом із ще трьома своїми колегами по депутатському корпусу залишила засідання комісії.

Згідно із регламентом Житомирської міської ради, явку депутатів на засідання комісій мають забезпечувати їх голови та секретар міськради. До складу бюджетної комісії входить 14 депутатів. Тож для кворуму потрібно не менше 8 обранців.

Нагадаємо, що Корольовська районна рада не змогла зібратися на сесію для ліквідації відділу соцзахисту через відсутність кворуму. У 2017 році через відсутність необхідної кількості депутатів скасували пленарне засідання Житомирської міської ради.

Leave a Comment