Через безвідповідальність чиновників та керівників ЖТКЕ мікрорайон Маликова без опалення, – житомиряни

Через безвідповідальність чиновників та керівників ЖТКЕ мікрорайон Маликова без опалення, – житомиряни

Петиція.

Житомиряни скаржаться, що через безвідповідальність керівників  КП “Житомиртеплокомуненерго” та департаментів міськради мікрорайон Маликова залишився без опалення. Відповідну електронну петицію оприлюднили 1 листопада. Містяни просять “перенести всі ремонтні роботи на кінець КВІТНЯ, систему заповнювати на початку ВЕРЕСНЯ і розібратися з відповідністю керівників займаним посадам”.

“Котрий рік поспіль початок опалювального сезону “затягується” через абсолютну неготовність ЖТКЕ до подачі теплоносія в систему. Причинами, що до цього призводять є:
1. Всі модернізаційні та планові ремонтні роботи починають виконуватись за місяць-два до початку опалювального сезону.
2. Відсутність співпраці між обслуговуючими компаніями та ЖТКЕ – пізня подача теплоносія в систему не залишає часу для виявлення аварій на тепломережах та спуску повітря з систем будинків.
3. Абсолютна безвідповідальність керівників підприємства та департаментів міськради (28.10.2019 всі запевняли що все готово для початку опалювального сезону, а насправді зокрема мікрорайон Малікова: система не заповнена, засувки на магістралях не відчинені, ІТП в авральному режимі монтуються і т.п.)
Прошу перенести всі ремонтні роботи на кінець КВІТНЯ, систему заповнювати на початку ВЕРЕСНЯ і розібратися з відповідністю керівників займаним посадам”, – написав автор звернення Дмитро Мазирець.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, діти лягають спати в холодні ліжечка: житомиряни просять увімкнути опалення у садочках. Житомиряни просять міськраду не включати опалення раніше, бо немає чим платити за комуналку.

Leave a Comment