Житомиряни просять міськраду “безкоштовний проїзд” для школярів

Житомиряни просять міськраду “безкоштовний проїзд” для школярів

Петиція.

Житомиряни просять міську раду розглянути питання щодо можливості безкоштовного проїзду дітей шкільного віку у міському громадському транспорті. Відповідну петицію оприлюднили 1 листопада.

“Як мешканка Житомира звертаюся з проханням розглянути питання щодо можливості безкоштовного проїзду дітей шкільного віку у міському громадському транспорті.
Позитивне рішення по даному питанню допоможе суттєво вплинути на сімейний бюджет кожної родини, яка має дітей шкільного віку. З надією на краще” , – написала авторка звернення Оксана Дармопук.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у міській раді кажуть, що немає грошей перевозити безкоштовно школярів. Вартість проїзду в міському пасажирському транспорті учням шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів становить 2 грн. Крім того, пільговий проїзд забезпечується шляхом реалізація проїзних квитків за пільговою вартістю для студентів та учнів.

Leave a Comment