Через борги водоканал відключив воду у селищі Новогуйвинське

Через борги водоканал відключив воду у селищі Новогуйвинське

Обіцяють відновити водопостачання після погашення боргу.

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» 20 грудня відключило водопостачання в селищі Новогуйвинське, що у Житомирському районі. На підприємстві кажуть, що споживачі заборгували понад 817 тис. грн.  Про це повідомили на сторінці водоканалу у  Facebook.  Також у дописі оприлюднили лист-попередження у якому обіцяють відновити водопостачання післяі погашення боргу.

“У жовтні місяці водоканал надіслав претензію вищезгаданому суб’єкту господарювання. На той момент сума боргу сягала близько 360 тис грн. 4 листопада, у день, коли підприємство повинно було відключити селище від водопостачання, керівництво ВЖРЕКПу взяло на себе зобов’язання оплатити борги до 20 грудня. Проте за 2 місяці сума боргу зросла майже у 2 рази. 16 грудня КП “Житомирводоканал” надіслало лист-попередження про відключення водопостачання 20 грудня. Наразі на рахунок підприємства кошти за спожиті послуги не надійшли. Надалі водоканал не має змоги надавати селищу послуги безкоштовно, адже ця заборгованість лягає на плечі мешканців Житомира”, – йдеться у повідомленні.

На підприємстві кажуть, що водоканали є заручниками своїх боржників. Багатомільйонна заборгованість абонентів — одна із причин того, що водоканал змушений шукати додаткові джерела фінансування, які б дозволили погасити власні борги за спожиту електроенергію та закупити реагенти на очищення води. У випадку, якщо підприємство опиниться в борговій ямі через неможливість оплатити рахунки за спожиту електроенергію, через призупинення водопостачання страждатимуть абсолютно усі абоненти. Наразі споживачі заборгували підприємству більше 20 млн грн.

Нагадаємо, «Житомирводоканал» придбає електроенергію на понад 70 мільйонів. Директор «Житомирводоканалу» дав можливість заробити колишньому роботодавцю.

Leave a Comment