Через дорожній змет, який не прибирають, пішоходи пересуваються проїжджою частиною Промислової

Через дорожній змет, який не прибирають, пішоходи пересуваються проїжджою частиною Промислової

 Петиція.

Житомиряни просять міську раду прибрати дорожній змет та зробити поточний ремонт дороги по вулиці Промислова. Відповідну електронну петицію оприлюднили 5 квітня.

«Засмічені дороги по вул. Промисловій, починаючи від Силікатного з-ду і до БІОМЕДСКЛО не дають змогу людям які добираються на роботу та йдуть з роботи почуватись в безпеці. Через велике накопичення пилу та бруду на дорозі вул. Промисловій, людям, доводиться йти майже по центру дороги та дихати пилом, коли проїжджає повз автомобіль, які лежать на узбіччі з двох сторін! Вимагаємо очистити дані ділянки автомобільної дороги та зробити поточний ремонт асфальтного покриття, щоб зробити пересування людей більш комфортним та безпечним!», – написав автор звернення Євген Філімончук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у  приміщенні недобудованого заводу на Житомирщині виявили гори сміття. Угоду на вивезення сміття уклала лише одна жителька вулиці. Інші викидають непотріб на дорогу.

Leave a Comment