У приміщенні недобудованого заводу на Житомирщині виявили гори сміття

У приміщенні недобудованого заводу на Житомирщині виявили гори сміття

Відходи звозили туди впродовж місяця.

У селі Терехове, що у Бердичівському районі, під час проведення обшуку приміщень незавершеного будівництва цегельного заводу виявили розміщення та зберігання відходів. Про це  Державна екологічна інспекція Поліського округу повідомила на своїй сторінці у соціалній мережі Facebook.

“22 березня працівникм інспекції у складі слідчої групи на території недобудованого приміщення по вул. Огурцова, 38 (орієнтовною площею 2 тис. 600 м2) виявили розміщення та зберігання відходів комунальних (міських) змішаних у т.ч. сміття з урн. З метою виявлення ймовірного забруднення земель відібрано проби грунту, про що складено відповідний акт”, – йдеться у повідомленні. 

За словами очевидців звезення та складування твердих побутових відходів на зазначену територію здійснювалось протягом останнього місяця.

За інформацією екологів, 20 березня 2019 року на адресу ДЕІ Поліського округу надійшло колективне звернення жителів села Терехове Бердичівського району стосовно незаконного складування твердих побутових відходів суб’єктом господарювання.

“З метою проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства під час здійснення операцій у сфері поводження з відходами за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, село Терехове, вул. Огурцова, 38, ДЕІ Поліського округу направлено запит до Міністерства екології та природних ресерсів України для отримання погодження, відповідно до абзацу 5 частини 1 статті 6 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»” – додали в інспекції. 

Нагадаємо, паперова фабрика продовжує забруднювати річку на Житомирщині. На Житомирщині товариство незаконно орендувало радіоактивно забруднені землі, вартість яких сягає 100 мільйонів гривень.

Leave a Comment