Через сутички з поліцією у центрі Києва стало погано жителю Житомирщини

Через сутички з поліцією у центрі Києва стало погано жителю Житомирщини

Вдома йому стало легше.

Жителю Нової Борової, підприємцю Олегу Голубу стало зле через розпилювання поліцейськими перцевого газу під час протесту підприємців у Києві проти знищення спрощеної системи оподаткування 4 листопада. Про це «Вголос.Zt» розповіли учасники акції.

«Найбільше дісталося представникам Черкаської та Житомирської областей, які стояли на передньому плані пікету. Поліцейські застосували силу і сльозогінний газ, щоб відтіснити протестуючих та розділити їх на дві частини. В такий спосіб вони хотіли створити прохід для чиновників», – розповів голова Громадської спілки «Всеукраїнський комітет розвитку та захисту бізнесу «Відсіч» Сергій Зайцев.

За його словами, внаслідок таких дій правоохоронців двом підприємцям стало зле. Серед них і житель Нової Борової. Йому були змушені викликати «швидку», яка надала невідкладну допомогу. Лікарі констатували, що в нього стався серцевий напад через алергію на один із компонентів перцевого газу.

«Сказали, що це може бути алергічна реакція. Вона і дала ускладнення на серце. Чоловіка відразу відправили додому», – додав Зайцев.

Ми зв’язалися з колегами Олега Голуба, щоб поцікавитися його станом. Вони повідомили, що чоловікові добре. Він пішов на роботу. Легше йому стало вже після надання першої невідкладної допомоги та «зміни обстановки».

За словами підприємців області, на цьому їх протести не зупиняться. Вони домагатимуться скасування законів, які знищують спрощену систему оподаткування та співпрацюватимуть із усіма, хто готовий їх почути та підтримати.

В акції 4 листопада у Києві, під час якої і стався згаданий інцидент, окрім представників малого та середнього бізнесу з усіх областей України брали участь кількасот підприємців Житомирщини. Зокрема, це представники Житомира, Мирополя та Нової Борової.

Нагадаємо, що житомирські підприємці 7 жовтня вийшли на акцію під ОДА проти знищення малого та середнього бізнесу. На повторну акцію проти законів 128 та 129 бізнес у Житомирі вийшов 28 жовтня.

Leave a Comment