До підприємців під ОДА не вийшли ані голова, ані заступник

До підприємців під ОДА не вийшли ані голова, ані заступник

Протестувальники прийняли звернення.

Ані голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, ані його заступниця Наталія Остапченко не вийшли до підприємців, які 28 жовтня пікетували ОДА. Представники бізнесу вимагали скасувати закони №№128 та 129 щодо введення касових апаратів та знищення спрощеної системи оподаткування.

На акцію за скасування законів щодо введення касових апаратів у Житомирі вийшли понад сотня підприємців. Окрім представників малого та середнього бізнесу обласного центру до протесту долучилися також їхні колеги з Мирополя.

Звернення із вимогою скасувати закони 128 та 129 уповноважена підприємцями група занесла до облдержадміністрації. Втім, ані представники влади, ані посадовці облдержадміністрації так і не відреагували на протест. В ОДА пояснили, що Віталій Бунечко перебуває у Маріуполі. Одночасно із цим, представники влади не пояснили, чому мітинг проігнорувала його заступниця Наталія Остапченко. До пікетувальників вийшов заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

«На сьогодні на порядок денний найближчої сесії винесено два проєкти звернення обради до Президента України із проханням скасувати згадані закони. Однак обласна рада — це колегіальний орган. Як проголосують 62 депутатів — сьогодні сказати важко», – сказав Крамаренко.

Тим часом, підприємці наголосили, що 4 листопада під стінами Офісу Президента у Києві відбудеться всеукраїнська асоціація протесту щодо законів 128 та 129.

Нагадаємо, що житомирські підприємці вийшли на акцію протесту проти знищення малого бізнесу. Чергову акцію вони анонсували на 28 жовтня.

Фото Дмитра САВЧЕНКА.

Leave a Comment