Керівника Держпраці області відсторонили від посади (ДОКУМЕНТ)

Керівника Держпраці області відсторонили від посади (ДОКУМЕНТ)

Через дисциплінарне провадження.

Начальника управління Держпраці у Житомирській області Сергія Сечіна відсторонили від займаної посади на час дисциплінарного провадження. Про це йдеться у наказі заступника голови Держпраці України Ігоря Шумелюка.

«Відсторонити Сечіна Сергія Миколайовича від виконання посадових обов’язків начальника управління Держпраці у Житомирській області на час здійснення дисциплінарного провадження з 29 серпня 2019 року з обов’язковим дотриманням вимог частини 5 статті 72 Закону України «Про державну службу», ‒ йдеться у документі.

Згадана норма закону говорить про те, що відсторонений службовець має бути на робочому місці і надати доступ до всіх необхідних документів аудиторам.

Разом із тим, попередньою перевіркою управління вже виявлено ряд зловживань. Зокрема, як ідеться у висновку «ревізорів», це безпідставні видача дозволів та відмови у цьому тощо.

Нагадаємо, що мер Житомира відсторонив від посади чиновника, який погорів на хабарі. Відсторонили від роботи також посадовця ОДА, якого підозрюють у такому ж злочині.

Leave a Comment