На ремонт Олевської гімназії витратять майже 28,5 мільйонів

На ремонт Олевської гімназії витратять майже 28,5 мільйонів

Її ремонтують вже третій рік.

На капітальний ремонт Олевської гімназії витратять 28 млн 488 тис. 824 грн 92 коп. Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Ремонт приміщення триває ще з 2017-го року. Саме тоді було оголошено про те, що гімназія потрапила до переліку об’єктів, які частково співфінансувалися за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Реконструкцію головного корпусу закладу завершили у вересні 2019-го року. На це витратили близько 7 млн грн. Більше 3,8 млн грн виділила міськ рада, ще 3,1 млн грн — Кабмін.

Тендер на завершення ремонту оголосили 15 квітня 2020 року. Його замовником є департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Послуги виконуватиме ТОВ «Форвард Плюс» із Рівненської області. Завершити ремонт мають до кінця 2020-го року. В Олевській міській раді розраховують на співфінансування з державного бюджету.

Нагадаємо, що СБУ підозрює олевського мера у розтраті бюджетних коштів. На ремонт одного поверху Олевської лікарні витратили 2,3 млн грн.

Leave a Comment