Депутат облради може стати головним лікарем Житомирської районної лікарні

Депутат облради може стати головним лікарем Житомирської районної лікарні

Призначення розгляне сесія вже 4 серпня.

Депутат обласної ради від «Свободи» Тарас Собко може стати головним Житомирської центральної районної лікарні. Відповідне рішення ухвалила профільна депутатська комісія районної ради. Саме призначення розглянуть 4 серпня.

«Колишній головний лікар Валерій Шуляк, який працював керівником медичного закладу, написав заяву на звільнення у зв’язку із переходом на роботу до приватної клініки», – розповів «Вголос.Zt» депутат Житомирської районної ради Василь Стах.

За його словами, на профільну комісію виносилися дві кандидатури, від яких надійшли заяви — в. о. головного лікаря Житомирської ЦРЛ Володимир Ковальчук та депутат облради, головний лікар Пулинської центральної районної лікарні Тарас Собко.

«Комісія рекомендувала на посаду головного лікаря Тараса Собка. Адже інший кандидат, згідно із чинним законодавством, не відповідає кваліфікаційним вимогам посади», – повідомив Василь Стах.

На сайті Житомирської районної ради не вдалося знайти оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря центральної районної лікарні. У порядку денному сесії 4 серпня питання про призначення є. У Житомирській районній раді підтвердили, що конкурс не проводився.

«Це єдиний заклад подібного типу у Житомирському районі. Тому не було ані конкурсу, ані відповідної комісії. Хто буде головним лікарем — визначать самі депутати», – пояснив «Вголос.Zt» заступник голови райради Олег Білецький.

Нагадаємо, що колишнього головного лікаря Житомирської ЦРЛ Валерія Шуляка призначили у липні 2016 року. Цьому рішенню передували тривалі баталії за посаду серед конкурсантів. Однопартієць голови Житомирської районної ради «свободівець» Тарас Собко брав участь також у конкурсі на посаду в липні 2016 року.

Leave a Comment