Депутата облради поспішили призначити в. о. директора діагностичного центра у Коростені

Депутата облради поспішили призначити в. о. директора діагностичного центра у Коростені

Представили колективу.

Депутата облради від фракції «Батьківщина» Сергія Ковердуна вже представили як в. о. директора обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені. Відповідне повідомлення оприлюднили на сайті облради.

Призначити його керівником рекомендувала конкурсна комісія. Затвердити кандидатуру Ковердуна на посаду ще має сесія облради. Однак 20 лютого голова обласної ради підписав розпорядження про призначення депутата в. о. керівника, а вже 21 лютого його представили колективу. Найближча сесія запланована на 5 березня 2020 року.

Як повідомляв «Вголос.Zt» участь у конкурсі на посаду директора діагностичного центру у Коростені брали колишній головний Коростенської міської лікарні та депутат обласної ради. Попри невідповідність кваліфікаційним умовам, конкурсна уомісія таки визнала переможцем останнього.

Нагадаємо, що депутат облради Сергій Ковердун має менше 2 років стажу роботи на посаді голови Овруцької РДА. За кваліфікаційними вимогами до директора діагностичного центру, він повинен мати не менше 7 років керівного стажу. Депутата облради від «Свободи» з освітою стоматолога хотіли призначити директором комунального видавництва.

Leave a Comment