Депутата облради із освітою стоматолога хочуть призначити директором комунального видавництва

Депутата облради із освітою стоматолога хочуть призначити директором комунального видавництва

Опублікували проєкт рішення.

Депутата Житомирської обласної ради від «Свободи» Юрія Бовсуновського хочуть призначити директором комунального книжково-газетного видавництва «Полісся». Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради. У офіційній біографії депутата, розміщеній на тому ж сайті, зазначено, що він має медичну освіту.

«Призначити Бовсуновського Юрія Івановича на посаду директора Житомирського комунального книжково-газетного видавництва «Полісся» Житомирської обласної ради з укладенням контракту строком на три роки», ‒ йдеться у документі.

Згідно із преамбулою проєкту рішення, окрім конкурсної комісії з призначення нового директора, його рекомендувала призначити також постійна депутатська комісія з питань бюджету та комунальної власності. Юрій Бовсуновський, згідно із інформацією з сайту обласної ради, є членом цієї комісії.

Нагадаємо, що під час вересневої сесії депутати облради призначили чотирьох керівників комунальних закладів. Директорами трьох комунальних закладів області стали виконуючі обов’язки керівників.

Leave a Comment