Депутата облради із освітою стоматолога хочуть призначити директором комунального видавництва

Депутата Житомирської обласної ради від «Свободи» Юрія Бовсуновського хочуть призначити директором комунального книжково-газетного видавництва «Полісся». Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради. У офіційній біографії депутата, розміщеній на тому ж сайті, зазначено, що він має медичну освіту.

«Призначити Бовсуновського Юрія Івановича на посаду директора Житомирського комунального книжково-газетного видавництва «Полісся» Житомирської обласної ради з укладенням контракту строком на три роки», ‒ йдеться у документі.

Згідно із преамбулою проєкту рішення, окрім конкурсної комісії з призначення нового директора, його рекомендувала призначити також постійна депутатська комісія з питань бюджету та комунальної власності. Юрій Бовсуновський, згідно із інформацією з сайту обласної ради, є членом цієї комісії.

Нагадаємо, що під час вересневої сесії депутати облради призначили чотирьох керівників комунальних закладів. Директорами трьох комунальних закладів області стали виконуючі обов’язки керівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *