Депутата від «Свободи» виключили з партії після запрошення на з’їзд іншої. Хто наступний?

Депутата Житомирської міської ради від «Свободи» Віктора Брокарєва виключили з партії після запрошення його на з’їзд партії «Пропозиція». Про це повідомила пресслужба політичної сили. У Житомирі «Пропозицію» очолює чинний міський голова Сергій Сухомлин.

«Сьогодні, 15 липня, рішенням комітету Житомирської міської організації ВО «Свобода» за порушення партійної дисципліни та Положення про роботу депутатів місцевих рад з членства об’єднання виключено Віктора Брокарєва», йдеться у повідомленні.

Сам депутат у коментарі «Вголос.Zt» повідомив, що жодних попереджень про так зване «порушення партійної дисципліни» не отримував. Більше того, він напередодні повідомив керівництво обласної та міської «Свободи» про вихід із партії і перехід у «Пропозицію» на запрошення Сергія Сухомлина.

«Натомість вони нашвидкуруч зібрали комітет та виключили мене за якесь порушення партійної дисципліни. На з’їзд, до речі, не поїхав. Тому що того дня мав інші справи і був в Одесі. Хоча планував», розповів Брокарєв.

Втім, якщо запрошений на всеукраїнський з’їзд Брокарєв зібрання пропустив, то ще два представники інших політичних сил чудово себе почували на зібранні. Відтак, за офіційною інформацією пресслужби «Пропозиції» участь у засіданні у якості гостей брали діючий член «Батьківщини», голова Богунської районної партійної організації Олександр Блощинський та депутат від Блоку Петра Порошенка Микола Янушевич. Станом на 12:30 16 липня жодної офіційної заяви від згаданих політичних партій не надходило.

Голова міської партійної організації «Батьківщини» Людмила Янушевич у коментарі «Вголос.Zt» заявила, що вона не готова сказати, чи каратимуть якось Олександра Блощинського за симпатії до іншої політсили.

Нагадаємо, що одіозного депутата облради Іллю Смичка виключили з партії Ляшка. Облрада достроково припинила повноваження свого депутата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *