Житомирська райрада не продовжуватиме оренду приміщення обласній дитячій лікарні

Житомирська районна рада планує не продовжувати договір оренди обласній дитячій лікарні. Аргументують тим, що приміщення потрібне самим. Відповідне повідомлення оприлюднили на сайті райради.

«Повідомити орендаря «Комунальне некомерційне підприємство «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради про відсутність наміру передачі в оренду приміщення за адресою: 12430, Житомирський район, с. Станишівка, вул. шосе Сквирське, 3, площею 980,3 кв.м, після завершення договору оренди від 04.03.2020р. No443, укладеного рішенням Житомирської районної ради від 24.12.2019р No1000 на термін до 27 грудня 2020 року», ‒ йдеться у повідомленні.

Як саме планують використовувати дане приміщення — у повідомленні не зазначається. Однак згідно із новим законом про оренду, орендодавець має право не продовжувати договір із орендарем, однак повідомити про це не раніше, ніж за місяць закінчення терміну. Підставою для непродовження договору може бути навіть занизька, на думку орендодавця, вартість оренди.

Нагадаємо, що Житомирська райрада вирішила продати скандально відоме приміщення по вулиці Вокзальній, 12. Через рішення Житомирської районної ради Станишівська ОТГ втратила майже 3,5 млн грн податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *