Депутати Коростенської міськради попросять Парубія негайно зробити авто доступними

Депутати Коростенської міськради попросять Парубія негайно зробити авто доступними

Звернуться на сесії.

Депутати Коростенської міської ради планують звернутися до голови Верховної Ради Андрія Парубія із проханням прийняти закон про спрощення оподаткування транспортних засобів. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Ми, депутати Коростенської міської ради, стурбовані ситуацією, яка склалася в Країні у зв’язку з неналежним врегулюванням питання розмитнення та оподаткування автомобілів з іноземною реєстрацію, оскільки вказане має своїм наслідком високий рівень соціальної напруги», – йдеться у документі.

На думку авторів звернення, населення потребує автомобілів «не як предмету розкоші, а як інструменту економічної активності».

«Вважаємо, що сьогодні розмитнення автомобілів в Україні має відбуватись за ставкою не більше 10% від вартості автомобіля, а також вважаємо за необхідне встановлення пільгового періоду для розмитнення автомобілів, що були ввезені на митну територію України, тривалістю не менше 3-х років. Це дасть можливість, в тому числі, розмитнити всі автомобілі з іноземною реєстрацією, які сьогодні є в Україні», – йдеться далі у проекті звернення.

Тож вони просять Верховну Раду невідкладно прийняти проекти Закону України «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо спрощення оподаткування транспортних засобів» та «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо спрощення оподаткування транспортних засобів».

Нагадаємо, що 3 грудня у Житомирі зареєстрували першу «євробляху». Депутат Житомирської міської ради придбав у заступника губернатора вживаний автомобіль.

Leave a Comment