Депутати Малинської міськради вимагатимуть від Кабміну не зменшувати видатки

Депутати Малинської міської ради звернуться до Кабміну та Верховної Ради з вимогою не зменшувати фінансування територіальних громад. Таке звернення планують прийняти на підтримку акції Асоціації міст України. Проєкт відповідного рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Поданий Урядом проєкт Державного бюджету на 2020 рік зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад. Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання послуг громадянам», – вважають автори звернення.

Вони вимагатимуть від Кабміну збільшити розмір освітньої субвенції, залишати частину субвенції на дороги на місцях та виконувати фінанcові зобов’язання по пільгах. Окрім цього, депутати проситимуть від уряду додаткової дотації на здійснення громадами функцій із утримання освітніх та медичних закладів.

Нагадаємо, що три громади області отримають понад 10 млн грн на зарплату вчителям. Станом на вересень, до кінця року житомирським вчителям не вистачало 26 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *