Вчителям Житомира обіцяють виплатити зарплату за листопад повністю

Вчителям Житомира обіцяють виплатити зарплату за листопад повністю

18 листопада освітяни отримають аванс.

Працівникам загальноосвітніх закладів Житомира обіцяють виплатити аванс та заробітню платню за листопад повністю. Про це повідомили у ході позачергового засідання виконкому 15 листопада, яке терміново скликали для розгляду лише одного “технічного” питання.

Члени виконкому прийняли рішення щодо перерозподілу субвенції на виплату заробітної плати освітянам, збільшивши видатки по коду економічної класифікації видатків 2120 «Нарахування на оплату праці» на 885 тис.  934 грн  за рахунок зменшення інших видатків на цю ж суму.
За словами директора департаменту бюджету та фінансів міської ради Діни Прохорчук, таке рішення дасть можливість вже 18 листопада виплатити 40% авансу працівникам загальноосвітніх закладів, а 2 грудня – зарплату.

Коштів субвенції вистачить на листопад. У міській раді сподіваються на додаткову субвенцію.

Нагадаємо, три громади області отримають понад 10 млн грн для виплати зарплати вчителям. В ОДА пообіцяли, що вчителям, які перекривали “варшавку”, виплатять заборговану зарплату. На минулих вихідних вчителі блокували міжнародну трасу через зарплатні борги. Близько 100 вчителів 19 жовтня на автошляху Київ-Ковель влаштували акцію та частково обмежили рух автотранспорту, рухаючись по пішохідному переходу.

Leave a Comment