Депутати міскради дозволили лікарні №2 придбати у лізинг дороговартісне медичне обладнання

Депутати міскради дозволили лікарні №2 придбати у лізинг дороговартісне медичне обладнання

Лікарі зможуть надавати медичну допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарду.

У лікарні імені В.П. Павлусенка з’явиться сучасний ангіограф для допомоги пацієнтам з хворобами серця.  Рішеннями сесії міської ради 2 вересня було надано дозвіл КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» на закупівлю ангіографічного обладнання на умовах фінансового лізингу та внесено відповідні зміни до Цільової програми розвитку охорони здоров’я Житомирської міської ОТГ на 2018-2020 роки. Про це повідомила пресслужба міської ради.

“Варто зазначити, що дороговартісне медичне устаткування для діагностики та лікування серцево-судинних захворювань планувалося придбати на умовах співфінансування з державного бюджету, і на зазначені потреби з місцевого бюджету були виділені кошти  у сумі 13,5 млн грн. Очікувалося надходження 11,6 млн грн цільової субвенції з державного бюджету… Але держава вирішила централізовано провести закупівлю такого обладнання. Гарантії, що  Лікарня №2 отримає ангіограф, немає… А  без такого обладнання  заклад не зможе підписати деякі пакети послуг з  НСЗУ”, – йдеться у повідомленні.

Договір фінансового лізингу затвердять на найближчої сесії  Житомирської міської ради.

За наявності ангіографу лікарі зможуть надавати медичну допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарду, гострим мозковим інсультом та пацієнтам, які потребують оперативних втручань на артеріях.

Нагадаємо, новий ангіограф працюватиме безкоштовно для усіх жителів області. У обласній відкрили ангіограф, який лікуватиме від інфаркту.

Leave a Comment