Новий ангіограф працюватиме безкоштовно для усіх жителів області

Новий ангіограф працюватиме безкоштовно для усіх жителів області

Цілодобово, без вихідних.

Сучасний ангіограф, який відкрили нещодавно в обласній клінічній лікарні ім. О.Гербачевського, працюватиме у режимі 24/7 та 365 днів на рік і дозволить проводити операції на коронарних артеріях, судинах мозку, периферійних судинах, а також при пухлинних утвореннях. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Вже у липні жителі Житомирщини, які хворіють в першу чергу на серцево-судинні захворювання, зможуть безкоштовно проходити діагностику на новому апараті. Щороку нове обладнання обслуговуватиме близько 2 тисяч пацієнтів.

«Це вже другий ангіограф, який невдовзі безкоштовно запрацює для жителів Житомирщини, що хворіють не лише на серцево-судинні захворювання, а й мають пухлинні утворення. Адже надсучасне обладнання дозволить проводити діагностику судин серця, легень, головного мозку, периферійних судин, стентування як на судинах серця, так і на головному мозку, встановлювати кардіостимулятори. А також – лікувати доброякісні та злоякісні пухлинні захворювання шляхом абляції судин пухлини», – про це розповів головний лікар Житомирської обласної клінічної лікарні Богдан Леськів.

Головний лікар додав, що ця ангіографічна система розроблена так, що вона буде рухатись навколо пацієнта та лікарів, для зручності роботи, безпеки пацієнта та прискорення робочого процесу.

До слова, ангіографічну систему Infinix-ISkyINFX-8000C виробництва Японії придбали наприкінці 2018 року за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів. Вартість обладнання – 25 млн 360 тис. грн.

Нагадаємо, в обласній лікарні розповіли, кому категорично не можна на МРТ. У обласній відкрили ангіограф, який лікуватиме від інфаркту.

Leave a Comment