Інформатик з Житомира увійшов у ТОП-10 вчителів України. Тепер боротиметься за премію у чверть мільйона гривень

Інформатик з Житомира увійшов у ТОП-10 вчителів України. Тепер боротиметься за премію у чверть мільйона гривень

Микола Тарасюк викладає інформатику у школі № 17.

Микола Тарасюк – вчитель з Житомирської області увійшов у ТОП-10 вчителів України за версією найпрестижнішої національної премії  Global Teacher Prize Ukraine Тепер він на шляху до всеукраїнського визнання та головного призу премії у чверть мільйона гривень. Про це повідомляє «Освіторія Медіа».

Фіналістів премії оголосили 1 вересня у прямому ефірі вечірнього випуску ТСН на каналі «1+1». Серед зіркової десятки – вчителі з Києва, Заліщиків, Чулаківки, Хмельницького, Сум, Кам’янського, Одеси, Житомира, Маріуполя та Благовіщенського.

Микола Тарасюк викладає інформатику у Житомирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  № 17.

«Пан Микола веде проєкт «Розумійка» для дітей з особливими освітніми потребами. Команда співпрацює з п’ятьма областями України і розробляє модуль для дітей з порушеннями слуху, що мають синдром Дауна. Разом з учнями він працює над новими напрямками: короткометражні фільми, анімація, комп’ютерна графіка. На основі отриманих знань діти вже встигли створити фільм про булінг та дискримінацію”, – пише видання.

На десятку фіналістів тепер чекає ассессмент-центр від журі, до якого входять українські та світові експерти, а саме: Зоя Литвин, Роман Тичківський, Лілія Гриневич, Andira Zafirakou, Наталія Мосейчук, Наталія Кідалова та Арсеній Добровольський. Вони три дні спілкуватимуться із учасниками та перевірятимуть їх креативність, професійність та мотивацію. Найкращого педагога країни Global Teacher Prize Ukraine урочисто оголосять 3 жовтня. Крім головного призу, один із фіналістів може стати народним обранцем та отримати приз глядацьких симпатій. Для цього за нього або неї можна проголосувати на сайті ТСН http://tsn.ua/special-projects/GTPU-2020-voting

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала громадська спілка  «Освіторія»  у 2017 році. Відтоді в ній взяли участь майже вісім з половиною тисяч українських вчителів з усіх куточків країни! Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість професії учителя.

“Щороку ми у Global Teacher Prize Ukraine шукаємо найкращого вчителя України. А знаходимо — найкращих. Бо їх багато, усі вони дуже різні, але об’єднує їх одне: неймовірний талант та покликання. Ми щасливі, що можемо розказати усій країні про справжніх супергероїв нашого часу,“ — говорить Зоя Литвин, голова “Освіторії” та засновниця премії.

Премію підтримують компанії Microsoft та Deltahost агроіндустріальний холдинг МХП,  Zagoriy Foundation, JuniorZ, Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Інформаційну підтримку зідйснюють телеканали “1+1” та “Супільне:UA”. Компанія Deloitte в Україні виступає партнером премії та забезпечує прозорість відбору переможців. Компанія Deloitte в Україні виступає партнером премії та забезпечує прозорість відбору переможців.

Нагадаємо, вчителі з трьох міських та однієї сільської школи стали переможцями конкурсу “Вчитель року”. Викладачка іноземної, фізик та інформатик претендують на посаду директора гуманітарної гімназії №23.

Leave a Comment