Новоград: депутатів міськради просять не підтримувати відставку Весельського

Новоград: депутатів міськради просять не підтримувати відставку Весельського

Кажуть, що нема підстав.

Депутатів Новоград-Волинської міської ради просять не підтримуватиме петицію про відставку міського голови Віктора Весельського. Проект рішення з даного приводу «Про розгляд електронних петицій, адресованих Новоград-Волинській міській раді», який розробив організаційний відділ міської ради, оприлюднили 10 жовтня.

«1. Електронну петицію Кручок С.Л. від 07.09.2018 року «Про не підтримку петиції «Про дострокове припинення повноважень міського голови Новограда-Волинського В.Л. Весельського рішенням депутатів міської ради сьомого скликання за ініціативи громади» взяти до уваги.

2. Не підтримати електронну петицію Власюка Р.В. від 06.09.2018 року «Про дострокове припинення повноважень міського голови Новограда-Волинського В.Л. Весельського рішенням депутатів міської ради сьомого скликання за ініціативи громади», – йдеться у документі.

У роз’ясненні юридичного відділу Новоград-Волинської міськради йдеться, що підстав для відкликання Весельського немає. Крім того, вважають посадовці, кількість голосів, які зібрала петиція, не достатня для відставки.

Нагадаємо, що жителі Новограда-Волинського подали петицію про звільнення міського голови Віктора Весельського. Вслід за нею прихильники мера зареєстрували петицію про непідтримку петиції.

Leave a Comment