Тариф на проїзд у Житомирі зросте приблизно вдвічі, – Сухомлин

Тариф на проїзд у Житомирі зросте приблизно вдвічі, – Сухомлин

Тарифна політика.

Для власників проїзних та карток житомирянина тариф у громадському транспорті зросте на незначну суму. Однак він зросте приблизно вдвічі для разових поїздок, щоб перевести якомога більше людей на безготівкову оплату. Про це у коментарі журналісту “Економічна правда” розповів міський голова Сергій Сухомлин.

Вартість проїзду у тролейбусах і трамваях Житомира — 3 грн, автобусах та маршрутках — 5 грн.

За словами заступника міського голови Дмитра Ткачука, реальна вартість проїзду, щоб мати можливість оновлювати машини, — 7-8 грн.

Сухомлин погоджується з тим, що тариф потрібно підвищувати, адже пальне та електроенергія з часу останнього підняття вартості проїзду подорожчали у кілька разів.

“Я не звик грати в популізм, тариф буде підніматися. Робитимемо це диференційовано. Для власників проїзних та карток житомирянина тариф зросте на незначну суму. Однак він зросте приблизно вдвічі для разових поїздок, щоб перевести якомога більше людей на безготівкову оплату”, — зазначив міський голова.

Нагадаємо, тепер пільговики мають право на безкоштовний проїзд у міських маршрутках без обмежень у часі. Житомиряни збирають підписи, щоб міськрада зменшила тариф на проїзд у маршрутках.

Leave a Comment