Депутати облради не винесли на сесію звернення колег щодо накладання вето на «антибізнесові» закони

Депутати облради не винесли на сесію звернення колег щодо накладання вето на «антибізнесові» закони

Не вистачило голосів.

Депутати Житомирської обласної ради не включили в порядок денний позачергової сесії звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо ветування прийнятих Верховною Радою законопроєктів №№ 1073 та 1053-1. Для цього обранцям не вистачило голосів.

З пропозицією включити дане питання до порядку денного виступив депутат Микола Григорович.

«Наші колеги з Запорізької обласної ради вже проголосували це звернення і попросили інші обласні ради підтримати їх», ‒ сказав Григорович.

Голова облради Володимир Ширма зазначив, що це питання не входило до переліку питань позачергової сесії, з яким звернулися 25 депутатів.

На прохання Григоровича Ширма таки запропонував депутатам визначитися, чи включати його до порядку денного. На це облраді не вистачило голосів. Жодного голосу на включення не дали фракції Блоку Петра Порошенка та Народної партії. Примітно, що у Верховній Раді нинішнього скликання фракція політсили екс-президента, на відміну від своїх однопартійців у облраді, стала на захист малого та середнього бізнесу. Рішення підтримали у повному обсязі лише дві фракції — «Свобода» і «Батьківщина». Загалом за включення питання до порядку денного проголосували 22 з 39 присутніх депутатів. Для прийняття позитивного рішення потрібно було 32 голоси.

Нагадаємо, що підприємці вийшли під стіни облдержадміністрації проти знищення малого бізнесу. За закони №№ 1073 і 1053-1 голосували 4 депутати Верховної Ради від Житомирщии.

Leave a Comment