Депутати облради попросять парламент дозволити вільне носіння зброї

Депутати Житомирської обласної ради на найближчій сесії розглянуть звернення до Верховної Ради щодо дозволу на вільне носіння зброї. Відповідний проект рішення розміщено на сайті облради.

«Ми, депутати Житомирської обласної ради, вважаємо своїм обов’язком звернутися з проханням посприяти у вирішенні питання щодо ситуації, яка склалася із забезпеченням безпеки громадян нашої країни у зв′язку з підвищенням рівня незаконного обігу вогнепальної зброї в державі», – йдеться у документі.

На думку ініціаторів звернення, сьогодні весь легальний ринок зброї монопольно керується Міністерством внутрішніх справ України.

«У той час, коли країну наповнює нелегальна зброя, вчиняються сотні злочинів з її використанням, а законослухняні громадяни залишаються фактично беззахисними. Держава вперто не бажає у встановленому законом порядку, дотримуючись усіх процедур і перевірок, надати законослухняному громадянину право на носіння короткоствольної вогнепальної нарізної зброї, яка може використовуватись для самозахисту», – переконані автори звернення.

Тож депутати просять своїх «старших колег» прискорити розгляд та посприяти прийняттю Верховною Радою України вже зареєстрованого законопроекту «Про цивільну зброю і боєприпаси».

Нагадаємо, що депутати облради попросили вилучити із законодавства словосполучення «сексуальна орієнтація» та «гендерна ідентичність». Також вони просять не оподатковувати імпортний транспорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *