Депутати облради попросять парламент скасувати фінансування політичних партій

Депутати облради попросять парламент скасувати фінансування політичних партій

На користь освіти та медицини.

Депутати Житомирської обласної ради проситимуть уряд, президента та Верховну Раду скасувати бюджетне фінансування політичних партій. Відповідний проєкт звернення оприлюднили на сайті облради.

«Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» визначено суму на фінансування політичних партій у розмірі 283 млн 530 тис. 900 грн. Використання коштів Державного бюджету України на 2020 рік для фінансування статутної діяльності політичних партій є недоцільним в умовах теперішнього скрутного становища», ‒ йдеться у документі.

Згадані кошти депутати проситимуть спрямувати на фінансування освіти та медицини. Примітно, що авторами звернення є депутати, які або не входять до складу жодної з фракцій або чиї політичні сили не представлені у Верховній Раді. Згідно із чинним законодавством, з бюджету фінансують діяльність лише тих партій, які представлені в українському парламенті.

Нагадаємо, що депутати Житомирської обласної ради звернуться до парламенту через надра. Депутати Житомирської міськради звернуться до Кабміну щодо госпіталю ветеранів війни.

Leave a Comment