Депутати Житомирської міськради з другої спроби погодились на купівлю автобусів у лізинг

Депутати Житомирської міськради з другої спроби погодились на купівлю автобусів у лізинг

З умовами договору не ознайомилися.

Депутати Житомирської міської ради з другої спроби ухвалили договір придбання на умовах лізингу 17 автобусів для міста. Їх Житомир має отримати вже в найближчі 10 днів.

Питання затвердження договору лізингу у порядку денному сесії стояло десятим. Однак директор КП «Житомиртранспорт», депутат Іван Фурлет запропонував розглянути його двадцятим. Станом на 10:00, коли починалося пленарне засідання, кредитний комітет банку не затвердив умови. Їх фінансисти затвердили лише близько одиннадцятої. На голосування дане питання поставили вже аж наприкінці сесії.

Депутат Любов Цимбалюк запропонувала 13 квітня вранці обговорити цей договір у депутатських комісіях, а потому, по обіді прийняти зважене рішення.

«Якби кожен із нас брав кредит для себе, то не думаю, що ви підписали би договір, не ознайомившись із ним детально. Тож я пропоную оголосити на завтра (13 квітня) позачергову сесію, а перед тим зібрати всі комісії і вивчити умови», – сказала депутат.

На її питання, хто із депутатів ознайомився із договором, який прислали їм на електронну пошту, руки підняли всього п’ятеро із 28 присутніх.

Питання таки поставили на голосування. Однак за нього проголосували всього 20 депутатів. Для прийняття рішення потрібно 22 голоси.

Після цього у засіданні було оголошено 15-хвилинну перерву, після якої сесія повернулася до розгляду цього питання.

Під час повторного голосування за договір лізингу депутати 23 голосами із 27 присутніх таки затвердили документ.

Нагадаємо, що про намір узяти в лізинг 20 автобусів у житомирській мерії заявили на початку січня 2018 року. Сесія міської ради 25 січня дала дозвіл на підписання договору лізингу трамвайно-тролейбусним управлінням за умови затвердження документу депутатами.

Leave a Comment