Піар за бюджетні кошти: у Новоград-Волинській міськраді розповіли, скільки коштів витрачають “на висвітлення діяльності”

Піар за бюджетні кошти: у Новоград-Волинській міськраді розповіли, скільки коштів витрачають “на висвітлення діяльності”

Матеріали розміщують не лише на офіційному сайті.

Новоград-Волинська міська рада у минулому році витратила понад  400 тис. грн на висвітлення своєї діяльності у ЗМІ. Саме таку фінансову підтримку отримали приватне телебачення, міськрайонна газета та ТОВ, яке розміщує інформацію на офіційному сайті міської ради. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.zt» повідомив міський голова Віктор Весельський.

«На висвітлення діяльності міської ради та її виконавчих органів впродовж 2017 року з міського бюджету витратили 407 тис. 700 грн. У 2018 році планується витратити 398 тис. 200 грн. Кошти отримали та отримують ТОВ “Інститут суспільної трасформації”, ПП “Студія Калина” та редакція Новоград-Волинської міськрай газети “Лесин край”», – сказав Віктор Весельський.

За оплату хостингу, щоденне розміщення та оновлення новин на офіційному сайті міської ради, а також за технічне обслуговування інформації на веб-сторінці з бюджету міста щомісяця витрачали 1 тис. 100 грн. Загалом, ТОВ “Інститут суспільної трасформації”, яке виконує відповідні роботи торік освоїло 13 тис. 200 грн. Проте, позитивні матеріали про свою успішну діяльність за кошти жителів міста розміщують і в приватних ЗМІ. Тож, відповідно до укладених актів, у минулому році за поширення телепрограм про свою діяльність міська рада  перерахувала 195 тис. грн приватному підприємству “Студія Калина”. А “за ознайомлення громадськості міста з прийнятими нормативно-правовими актами, позиціями, думками депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування з питань соціально-економічного та культурного розвитку міста” 99 тис. 497 грн отримала міськрайонна газета “Лесин край”. Крім того, враховуючи, що продовжуєтся процес реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ, редакція газети отримала ще 100 тис. грн фінансової підтримки.

Нагадаємо, що у 2016 році міська рада витратила 180 тисяч гривень на висвітлення своєї  діяльності у міськрайонній газеті. А відповідно до інформації єдиного веб-порталу використання публічних коштів Є-data, за такі ж послуги 195 тис. грн  отримало приватне телебачення.

 

Leave a Comment