Житомирське ТТУ візьме в лізинг 20 автобусів

Житомирське ТТУ візьме в лізинг 20 автобусів

Надалі планують взяти ще 20.

Житомирське трамвайно-тролейбусне управління оновить рухомий склад, придбавши новий транспорт на умовах лізингу. Придбати у такий спосіб мають 20 дизельних автобусів. Про це «Вголос.Zt» розповів директор підприємства Андрій Нечуйвітер.

«Минулого року місто виділяло кошти на придбання 40 нових автобусів. Однак тяганина із учасниками тендеру, антимонопольним комітетом затягнулася до кінця року. І гроші, які виділялися на закупівлю, витратили. Тому цього року хочемо взяти 20 дизельних автобусів на умовах лізингу», – розповів директор Житомирського ТТУ.

За його словами, договір підпишуть із лізинговою компанією. Автобуси орендуватимуть, а заодно поступово виплачуватимуть їхню вартість. У такий спосіб у ТТУ згодом планують взяти ще 20 автобусів. Щоправда, марку та виробника цих автобусів на комунальному підприємстві поки не знають.

«Коли ми проводили тендер, то вибирали з 8 різних марок автобусів. Серед них були вітчизняні, турецькі тощо. А тут компанія сама пропонуватиме нам виробника», – додав Андрій Нечуйвітер.

Нагадаємо, що раніше за придбання нових автобусів для міста у житомирській мерії хотіли закласти готель «Житомир». Житомиряни просять Сухомлина пустити комунальні автобуси по вулиці Промисловій.

Leave a Comment