Депутати Житомирської облради попросять Верховну Раду знизити тарифи на енергоносії для підприємств

Депутати Житомирської обласної ради звернуться до Верховної Ради з проханням знизити тарифи на енергоносії для промислових підприємств. Проєкт документу опублікували на сайті облради.

На думку розробників звернення, зниження вартості енергоносіїв зможе зупинити зростання цін на продукти та хліб.

«Ми, депутати Житомирської обласної ради, стурбовані ситуацією щодо стрімкого зростання цін на вітчизняному ринку соціально значущих товарів, зокрема продовольчих товарів.

Головним чинником, що обумовив таку ситуацію, є зростання вартості енергоносіїв для підприємств.

В умовах негативних наслідків карантинних обмежень у зв’язку з пандемією Covid-19 для економічної ситуації в галузях промисловості додаткове навантаження на виробників через підвищення тарифів на газ та електроенергію може призвести до катастрофічних наслідків в частині зменшення обсягів виробництва, підвищення рівня збитковості, а також скорочення робочих місць», ‒ вважають автори документу.

Як вирішення проблеми, в обласній раді пропонують Верховній Раді встановити пільгові тарифи для підприємств, які займаються виробництвом продовльчих товарів.

Нагадаємо, що депутати облради звернулися до НКРЕКП щодо перегляду тарифу на транспортування газу для населення. За ініціативи фракції «Сила і Честь» облрада звернулася до Кабміну щодо передачі газових мереж у комунальну власність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *