Скоро вибори президента: у штабі «БПП «Солідарність» житомирянам роздавали продукти

Скоро вибори президента: у штабі «БПП «Солідарність» житомирянам роздавали продукти

 ФОТО.

У Житомирі в осередку партії «БПП «Солідарність» роздавали продуктові набори та квитки в кіно, на яких зазначено прізвище голови територіальної організації партії. Про це «Вголос.zt» повідомила прес-служба Громадянської мережі ОПОРА в Житомирській області.

Житомирський блогер Микола Балицький зняв процес на відео та опублікував на своїй сторінці в мережі Facebook. Миколу Балицького до організації запросили по телефону, про це він розповів в коментарі ОПОРІ.

«Мені сказали підійти, що будуть там щось роздавати, я і підійшов, думав, можливо що цікаве буде. Мені подзвонили саме звідти, тому що я записаний агітатором до них. Я – блогер і знімаю відео у форматі влога, а тут – такий сюжет. Але зараз я вже щось побоююсь туди приходити, тому що відео набрало вже більше 100 тисяч переглядів і більше двох тисяч репостів за кілька днів. Люди хотіли забрати камеру, нападали на мене, але їх теж можна зрозуміти – вони соромляться того, що беруть продукти, але зараз час такий. Це було у виборчому штабі «БПП «Солідарність». За цією адресою є ще благодійна організація «Нас об’єднує Житомир», – розповів Микола Балицький.

За словами радниці з юридичних питань ОПОРИ Валерії Шапіро, надання безоплатних послуг або послуг за зниженою ціною під час виборчої кампанії кваліфікується як підкуп виборців. До офіційного старту виборчої кампанії таке порушення відсутнє. Загалом невідомо, чи планує цей представник політичної партії висуватись в якості кандидата. Наразі не можна говорити про жодне порушення законодавства, проте активізація представників партій у сфері благодійності напередодні виборчого процесу може сприяти нерівній інформаційній присутності учасників виборчого процесу, що може спричинити порушення принципу рівних можливостей.

Офіційно виборча кампанія розпочнеться 31 грудня цього року, а самі вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Нагадаємо, депутати Новоград-Волинської міськради звітуватимуть перед виборцями. ЦВК скасувала вибори у Романівській ОТГ.

Leave a Comment