Дешевого газу для комунальних установ Житомира цього року не буде

Дешевого газу для комунальних установ Житомира цього року не буде

Сухомлин каже, що у всьому винен «Нафтогаз».

Опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться вже 11 жовтня. Про це під час позачергового засідання виконкому повідомив заступник міського голови Олександр Фещенко. Щоправда, дешевого газу для комунальних установ, як планувалося, не буде. Принаймні, цього року.

Ще у серпні місяці Житомирська міська рада провела тендер щодо закупівлі газу для комунального підприємства «Житомирміськгаз». Під час сесії міський голова Сергій Сухомлин запевнив, що з міського бюджету придбають газ для комунального підприємства, яке обслуговуватиме комунальні установи міста.

«Ми не можемо змінювати тариф, який вже в нас підписаний «Нафтогазом». При одержанні лімітів, при підписанні договору про реструктуризацію закладається ціна, прийнята Кабміном і «Нафтогазом України». Від них обраховуються тарифи. При економії або поставці іншого газу будуть знижуватись тарифи. Головною умовою є договір про реструктуризацію заборгованості перед «Нафтогазом». Тому ми перший квартал працюємо, а потім вже будемо вирішувати це питання», – сказав Сухомлин.

Начальник управління комунального господарства Олександр Марцун у коментарі «Вголос.Zt» сказав, що тендер на закупівлю газу провели. Однак його ще не купували.

Нагадаємо, що на сесії Житомирської міської ради 4 липня депутати виділили з бюджету 100 млн грн на закупівлю газу для КП «Житомирміськгаз». Наприкінці липня у міськраді оголосили конкурс на закупівлю газу

Автор: Павло СВІРГУН

Leave a Comment