Ділянку під недобудованими очисними Житомирська міськрада продасть на 10 мільйонів дешевше

Ділянку під недобудованими очисними Житомирська міськрада продасть на 10 мільйонів дешевше

Сесія зменшила стартову ціну аукціону до 25 мільйонів.

Житомирська міська рада продасть скандально відому ділянку площею 24,6 га поблизу індустріального парку під Житомиром з аукціону. Початкова ціна торгів – 25 млн грн. Хоча у проекті рішення йдеться про 35 млн грн, депутати на сесії 9 листопада вирішили зменшити вартість на 10 млн.

Таке рішення депутати міськради прийняли за рекомендацією постійної депутатської комісії з питань бюджету. Визначалися щодо вартості протягом однієї сесії обранці двічі. Спочатку підтримали ініціативу депутата Любові Цимбалюк щодо збільшення початкової вартості до 35 млн грн, а згодом розглянули питання повторно і затвердили ціну у 25 млн.

«Ще на початку, коли мова тільки зайшла за продаж землі, один із депутатів, який знається на її вартості, сказав, що реалізувати її можна мінімум за 50 мільйонів. Озвучували також суму у 40 мільйонів. На обговорення у комісіях винесли початкову вартість у 35 мільйонів, а на сесію — вже 25. Тобто 10 додаткових мільйонів, які планували заробити на аукціоні і які так потрібні сьогодні місту, у громади взяли і простим розчерком пера вкрали», – сказала Цимбалюк.

За її словами, таку вартість визначила депутатська комісія з питань бюджету. І саме в такому вигляді це питання потрапило на розгляд сесії.

«Рішення прийняла комісія, коли мене на ній не було. Це, як мінімум, дивно. Адже ця комісія має дбати в першу чергу про наповнення бюджету, а не навпаки. Тим більше за даних умов, коли у місті катастрофічно бракує коштів. І тим більше, що головою комісії є колишній радник міського голови і керівник фракції БПП у Житомирській міській раді», – додала Цимбалюк.

Після того, як депутат підняла це питання у сесійній залі — колеги підтримали пропозицію встановити стартову ціну аукціону в 35 млн грн, як і йшлося у  початковому проекті. Однак наприкінці сесії всупереч регламенту питання було повторно внесено на розгляд. Як наслідок — стартова ціна аукціону стала знову на 10 млн менша. До слова, у проекті рішення сесії, оприлюдненому на сайті міськради, стартова ціна аукціону становить 35 млн грн.

Нагадаємо, що у вересні скандально відомі землі під Житомиром вирішили продати з аукціону. У лютому спеціально під індустріальний парк Житомирська міська рада створила комунальне підприємство.

Leave a Comment