Житомирська міськрада продасть з аукціону скандально відомі землі під Станишівкою

Житомирська міськрада продасть з аукціону скандально відомі землі під Станишівкою

Земля мала піти під індустріальний парк.

Землі, які належали КП «Житомирбудзамовник» і були передані на позаминулій сесії КП «Центр інвестицій», продадуть з аукціону. Відповідний проект рішення сесії міськради оприлюднили на сайті органу місцевого самоврядування.

«Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу у власність земельну ділянку несільськогосподарського призначення, кадастровий номер  1822086800:04:000:0850, площа 24,6000 га, що розташована за адресою: Житомирська область, Житомирський район, Станишівська сільська рада, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), код класифікації видів цільового призначення земель – 11.04», – йдеться у документі.

Дану земельну ділянку на позачерговій сесії 29 серпня Житомирська міська рада передала у спільне користування комунальному підприємству «Центр інвестицій» та ТОВ «Житомирська меблева фабрика».

Згідно із інформацією Держгеокадастру, земельна ділянка площею 24,6 га належить КП «Житомирбудзамовник». Її цільове призначення: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури».

Коли саме відбудеться аукціон — поки невідомо. На найближчій сесії Житомирської міської ради дадуть дозвіл на проведення експертної грошової оцінки.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада має намір відмовити заводу родини віце-прем’єра Зубка у відведенні землі. Земельну ділянку КП «Житомирбудзамовник» поспіхом передали КП «Центр інвестицій», щоб її не арештували.

Leave a Comment