Житомирські медики вийдуть на страйк під Кабміном через зарплату

Житомирські медики вийдуть на страйк під Кабміном через зарплату

Поки що чекають на субвенцію від уряду.

Медики Житомира вже найближчим часом можуть вийти під стіни Кабінету міністрів із вимогою виділити субвенцію на виплату заробітних плат. Про це «Вголос.Zt» повідомив головний лікар міської дитячої лікарні Житомира Володимир Башек.

«Сьогодні ми були у міській раді, щоб погодити із профільним заступником Матвієм Хреновим план дій щодо зарплат медикам. Хочемо, щоб ці кошти платили не з міського бюджету, а надали у вигляді субвенції з Кабінету міністрів. Зійшлися на тому, що сьогодні-завтра має бути засідання Кабміну, яке може вирішити це питання і ми почекаємо. Якщо ні — будемо вимагати», – сказав Володимир Башек.

Цього разу із міського бюджету гроші на зарплату медикам виділити не зможуть. Адже у міській «скарбниці» катастрофічно бракує коштів.

Нагадаємо, що до кінця року на зарплату житомирським медикам не вистачає понад 45 млн грн. Директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Сергій Гаращук стверджує, що гроші, які виділяли на зарплату медиків із міського бюджету, держава повертати не буде.

Leave a Comment