Для житомирян проведуть майстер-класи чемпіони та майстри бойових мистецтв

Усіх, хто займається бойовими мистецтвами – дітей, молодь та дорослих 29 січня запрошують взяти участь у семінарі “Житомирська школа чорних поясів”. Семінар відбудеться на базі ЗОШ №21 о 11:00. Про це «Вголос.zt» повідомили організатори заходу.

«У рамках семінару свої майстер-класи проведуть: майстер бойових мистецтв, майстер ножового бою, президент Федерації спортивно-прикладного фехтування України та Клубу “КЛИНОК” Андрій Лісогор; чемпіон світу з професійного боксу, чемпіон світу з кікбоксингу, призер чемпіонату світу з тайського боксу Віктор Сидоренко; президент клубу традиційного фехтування “ХАТАМОТО” Сергій Горбатко, представники школи “ДАЙТО-РЮ АЙКІ-ДЗЮ-ДЗЮТСУ”», – йдеться у повідомленні.

Головна мета заходу – популяризація бойових мистецтв і здорового способу життя у дітей та молоді, підвищення майстерності спортсменів, розвиток бойових мистецтв. Участь у семінарі безкоштовна.

Нагадаємо, житомирян запрошують у школу футбольних арбітрів. У новому році у Житомирі з’явиться жіноча футбольна команда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *