У новому році у Житомирі з’явиться жіноча футбольна команда

Уже наступного року в структурі МФК «Житомир» з’явиться жіноча футбольна команда, яка гратиме в І лізі жіночого чемпіонату України з футболу. Вона буде створена на базі існуючої в області ФК «Полісяночка», яка цього року дебютувала на всеукраїнській першості. Про це повідомила прес-служба МФК «Житомир».

«Сьогодні жіночий футбол в області знаходиться в жахливому стані і МФК «Житомир», як локомотив розвитку футболу в області, не може лишатися осторонь цієї проблеми. Тому було прийнято рішення створити жіночу команду на базі ФК «Полісяночка». Дівчата гратимуть під брендом МФК «Житомир». Ми створимо їм усі умови для тренувань, налагодимо повноцінний навчально-тренувальний процес, забезпечимо їх формою та екіпіруванням. Дівчата в статусі аматорів представлятимуть Житомирщину в чемпіонаті України і отримають можливість не просто виживати, а повноцінно розвиватися та перемагати. Таким чином ми збережемо в області кращих і перспективних футболісток, зможемо привернути увагу вболівальників до жіночого футболу і стимулювати його розвиток», – прокоментував рішення президент МФК «Житомир» Руслан Павлюк.

Ініціатива Руслана Павлюка вже отримала підтримку з боку керівництва міста. Зараз це питання вивчається спеціалістами клубу. Безпосередня робота над формуванням команди має розпочатися вже у січні-лютому 2017 року.

Нагадаємо, замість МФК “Житомир” у ІІ професійній футбольній лізі може грати ФК “Полісся”. Президент МФК “Житомир” хоче повернути професійних футболістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *