До 5 років засудили олевчан, які переправляли через кордон нелегалів

До 5 років засудили олевчан, які переправляли через кордон нелегалів

Мігрантів везли через кордон з Білорусією.

Овруцький районний суд Житомирської області засудив до п’яти та чотирьох з половиною років з конфіскацією майна двох жителів Олевського району, які незаконно переправляли через кордон України нелегальних мігрантів з країн Азії та Африки. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«На території Житомирської області протягом грудня 2014 – березня 2015 років діяла організована злочинна група, яка налагодила «бізнес» із незаконного переправлення нелегальних мігрантів із країн Азії та Африки через державний кордон України з Республікою Білорусь. Зокрема, 29-річний житель Харкова (громадянин іншої держави), з метою одержання незаконного прибутку, спільно зі своїм знайомим, 30-річним раніше судимим іноземцем, організували злочинну групу, до якої залучили двох жителів Олевського району та нелегально переправляли через кордон мігрантів», – йдеться у повідомленні.

Протягом періоду своєї діяльності, за словами правоохоронців, організована група незаконно переправила через кордон України 10 осіб, у тому числі п’ять іноземців із Москви – в Україну, за кожного з яких одержували відповідну грошову плату.

Нагадаємо, що міська прокуратура стверджує, що суд не дозволяє проводити ревізію «Дому української культури». Затриманий на хабарі заступник директора КП «Парк» мав право контролювати прокуратуру та суд.

Leave a Comment