Депутати облради проситимуть Кабмін збільшити виплати для інвалідів дитинства

Депутати Житомирської обласної ради звернуться до Кабінету Міністрів України з проханням збільшити розмір соціальних виплат особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Допомога, яка надається державою, не дає можливості особам з інвалідністю та батькам, які доглядають за дітьми з інвалідністю, створити належні умови для ефективної реалізації на рівні з іншими громадянами прав та свобод людини і громадянина, вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними можливостями і здібностями та забезпечувати всім необхідним для належної медичної та соціальної адаптації.

У зв’язку з цим, виникає потреба встановлення додаткових державних гарантій щодо розміру соціальних виплат особам з інвалідністю», – йдеться у документі.

Розробники проєкту пропонують збільшити розмір виплат: особам з інвалідністю з дитинства І групи — до 300 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, інвалідам з дитинства ІІ групи — до 250 відсотків, ІІІ групи — до 200 відсотків. Дітям з інвалідністю до 18 років пропонують виплачувати до 230 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили непрацездатність.

Нагадаємо, що депутати облради не винесли на позачергову сесію звернення до Президента України через «антибізнесові» закони. Депутати не підтримали звернення до Зеленського щодо «формули Штайнмаєра».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *