«Дозріли»: житомирська мерія оприлюднила розпорядження про звільнення начальника ТТУ

«Дозріли»: житомирська мерія оприлюднила розпорядження про звільнення начальника ТТУ

Послалися на документи, яких нема на сайті.

Житомирська міська рада оприлюднила розпорядження мера про звільнення начальника ТТУ Євгена Демчика. Датоване 22 серпня, воно з’явилося на сайті лише 23-го.

«Звільнити 23 серпня 2019 року Демчика Євгенія Олександровича, начальника комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради з займаної посади за систематичне невиконання ним без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором (контрактом) згідно з пунктом 3 статті 40 Кодексу законів про працю та розірвати з ним контракт», ‒ йдеться у документі.

Причиною для звільнення керівника ТТУ стали оголошені йому раніше догани, які сам Демчик вважає незаконними і оскаржує їх у суді. Звільнення за «систематичне невиконання обов’язків», йдеться у самому Кодексі законів про працю, може бути застосоване як причина звільнення лише за умови попередніх дисциплінарних стягнень.

У преамбулі до розпорядження також вказані три розпорядження міського голови щодо перевірки підприємства контрольно-аналітичним відділом: №747 від 23.07.2019 р., № 764 від 29.07.2019 та №797 від 07.08.2019. Станом на 14:40 23 серпня всі три документи на сайті міської ради відсутні.

Нагадаємо, що директор Житомирського ТТУ розповів про подробиці свого звільнення. Житомирське ТТУ виграло суд у КП «Житомиртранспорт».

Leave a Comment