Директор Житомирського ТТУ розповів про подробиці свого звільнення

Директор Житомирського ТТУ розповів про подробиці свого звільнення

Обіцяє судитися з мерією.

Директору КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» вручили розпорядження про звільнення з посади під час прийому гостей з нагоди 120-річчя житомирського трамваю. Про це «Вголос.Zt» розповів сам керівник ТТУ Євген Демчик.

«Уявіть: міський палац культури, гості з усієї України. Ми все ж власними силами організували свято для колективу. Чиновники міськради, як вершники апокаліпсису, прийшли просто на урочистості і вручили мені розпорядження мера про звільнення. Ціла делегація приїхала. Начальниця відділу кадрів, радниця мера, директор юридичного департаменту і начальниця контрольно-аналітичного відділу», ‒ розповів Демчик.

За його словами, з підставами, за якими його звільняють і які викладені у розпорядженні, не згоден і збирається звертатися до суду.

Тим часом, станом на 11:46 23 серпня розпорядження про звільнення Демчика з посади керівника ТТУ на сайті міської ради не оприлюднене. Так само не оприлюднений акт перевірки, за вмістом якого його і звільнили.

Нагадаємо, що житомиряни привітали з ювілеєм трамвай, про який забули в мерії. Т. в. о. керівника ТТУ не озвучив позицію щодо підприємства, бо «його не спитали».

Leave a Comment