Житомирське ТТУ виграло суд у КП «Житомиртранспорт»

Житомирське ТТУ виграло суд у КП «Житомиртранспорт»

На півмільйона.

Комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» виграло суд у «Житомиртранспорт» на суму 500 тис. грн. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор підприємства Євген Демчик.

«У п’ятницю, 16 серпня, Господарський суд Житомирської області визнав, що КП «Житомиртранспорт» має виплатити КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» 450 тисяч гривень боргу і 50 тисяч штрафних санкцій. Так, це перша інстанція, але це наша маленька перемога.

Вимоги начальника КП «Житомиртранспорт» про виплату якогось боргу з нашого боку, судом було відхилено», ‒ написав Демчик.

За його словами, 450 тисяч — це виручка трамвайно-тролейбусного управління, яку «Житомиртранспорт» відмовилося повертати ТТУ.

«Вони, за моєю інформацією, витрачали нашу виручку на своє утримання, тому повернути так просто ці гроші «Житомиртранспорт» не зможе. Плюс — штрафні санкції, на оплату яких у них також грошей немає. Я б дуже хотів послухати аргументацію Фурлета (керівника КП «Житомиртранспорт», – ред.) перед депутатським корпусом про виділення цієї суми для КП «Житомиртранспорт», ‒ продовжує далі директор КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».

Нагадаємо, що валідатори, які придбали за кошти бюджету Житомира, півроку лежали на КП «Житомиртранспорт». Т. в. о. керівника ТТУ Максим Манухін не відстояв інтереси свого підприємства, бо «його не спитали».

Leave a Comment