Другий пішов: Зеленський звільнив ще одного голову Житомирської райдержадміністрації

Президент України Володимир Зеленський звільнив із посади голови Житомирської райдержадміністрації Юрія Денисовця. Це вже друге звільнення голови Житомирської РДА за каденцію Зеленського. Розпорядження про звільнення оприлюднили на офіційному сайті президента 28 вересня.

«Звільнити ДЕНИСОВЦЯ Юрія Миколайовича з посади голови Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області згідно з поданою ним заявою», ‒ йдеться у документі.

Головою Житомирської райдержадміністрації Денисовець пропрацював трохи більше, ніж півроку. Його було призначено 12 лютого 2021 року замість Юрія Оханського.

Юрій Оханський, у свою чергу, був призначений на посаду голови 19 листопада 2019 року і звільнений 28 грудня 2020 року. У січні 2021 року він став заступником голови Житомирської облдержадміністрації.

Станом на 29 вересня 2021 року, а сайті Президента України відсутнє розпорядження про призначення нового голови Житомирської РДА. Однак на цю посаду претендує радник голови Житомирської обласної ради, кандидат у депутати облради від «Слуги народу» і директор Коростенського заводу МДФ Катерина Самчук. Про це свідчить опублікована на сайті НАЗК декларація кандидата на посаду.

Нагадаємо, що Зеленський звільнив голову Житомирської райдержадміністрації Юрія Оханського. Він також звільнив голову Коростенської РДА, який погорів на хабарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *