Зеленський звільнив голову Житомирської РДА

Президент України Володимир Зеленський звільнив голову Житомирської райдержадміністрації Юрія Оханського із займаної посади. Відповідне розпорядження оприлюднили на офіційному сайті президента 28 грудня.

«Звільнити ОХАНСЬКОГО Юрія Миколайовича з посади голови Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області», – йдеться у документі.

Причини звільнення у розпорядженні не озвучуються. Однак джерела «Вголос.Zt» повідомляють, що це могло статися через результати виборів голови районної ради. На першій сесії нового скликання одним із претендентів на посаду керівника району був перший номер списку «Слуги народу», екс-голова Черняхівської РДА Юрій Дубенцов. Іншим став висуванець «Пропозиції», екс-голова Богунської райради Житомира Олександр Блощинський. За результатами таємного голосування крісло голови Житомирської районної ради здобув останній.

Нагадаємо, що Житомирська райрада затвердила свій новий штатний розпис. «Сила і Честь» у Житомирських міській та районній радах підтримала звернення підприємців до органів державної влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *