На Житомирщині вдома та у лікарнях мають проголосувати майже 28 тисяч виборців

На Житомирщині вдома та у лікарнях мають проголосувати майже 28 тисяч виборців

Виборці, які за станом здоров’я не можуть прийти на дільниці.

У Житомирській області за межами приміщення для голосування мають проголосувати 27 тис. 303 осіб. Такі дані містить витяг із списку виборців ЦВК. Мова йде про виборців, які за станом здоров’я не можуть прибути до приміщення для голосування звичайної виборчої дільниці.

Найбільше з них, а це майже 6 тис. людей –  жителі міста Малина, Брусилівського, Коростишівського, Малинського, Народицького, Радомишльського, Хорошівського, Черняхівського районів, що у виборчому окрузі № 66. Найменше – у окрузі №62, що у Житомирі (не враховуючи виборців частини Богунського району, який належить до виборчого округу №67). Тут відповідно до документів,  за межами приміщення для голосування голосуватимуть 1 тис. 158 осіб.

Нагадаємо, найбільше порушень виборчого законодавства у Бердичівському районі. Губернатор Житомирщини під час голосування порушив закон. У Черняхівському районі люди голосують без паспортів. У поліції розповіли, які порушення вже зафіксували під час виборів президента на Житомирщині. На виборчому окрузі №63 проголосували майже 20% виборців.

Leave a Comment