Дружину депутата облради працевлаштували в облдержадміністрації

Дружину депутата облради працевлаштували в облдержадміністрації

Влаштували в управління культури.

Дружину депутата Житомирської обласної ради Анатолія Подіка Олену призначили начальником відділу планово-фінансової роботи — головним бухгалтером управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації. Хоча офіційного наказу про її призначення у вільному доступі немає, інформацію про її перевірку оприлюднили на сайті управління.

«27 липня 2018 року в управлінні культури та туризму Житомирської облдержадміністрації розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», начальника відділу планово-фінансової роботи — головного бухгалтера управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації Подік Олени Анатоліївни», – йдеться на сайті управління культури.

Декларацію у статусі кандидата на посаду Олена Подік подала ще на початку червня 2018 року. Протягом 2017 року вона заробила 176 тис. 94 грн. У власності Олени Подік будинок у приміській Тетерівці площею 167,1 квадратних метрів та квартира у Житомирі площею 39,9 квадратних метрів. Має вона також 13 соток землі у Тетерівці.

Чоловік чиновниці, депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка, Анатолій Подік — офіційний мільйонер. Разом із сином мають будівельний бізнес. Донедавна, згідно із інформацією аналітичної системи Opendatabot, родина Подіків володіла ТОВ «Тетерів-Будпроект». Саме цьому підприємству у новостворених ОТГ надають перевагу під час ремонтних робіт. Власником фірми до листопада 2016 року був Анатолій Подік. Його дружина Олена керувала ТОВ до березня 2017 року.

Нагадаємо, що двох депутатів облради від БПП у листопаді 2017 року затвердили керівниками медичних установ. У жовтні 2017 року управління культури ОДА очолила своячка віце-прем’єра Зубка.

Leave a Comment