У Новограді-Волинському знову не обрали секретаря міськради

У Новограді-Волинському знову не обрали секретаря міськради

Депутати не підтримали кандидатів.

Депутати Новоград-Волинської міської ради знову так і не спромоглися обрати нового секретаря замість звільненої Олени Пономаренко під час сесії 2 серпня. Про це повідомила прес-служба міськради.

Депутат міської ради Віталій Бойчук, кандидатуру якого висунув міський голова і чиє прізвище фігурувало у проекті рішення сесії, від посади відмовився. Тому обранці запропонували ще три кандидатури.

Своїх представників на посаду запропонували фракції Радикальної партії, Народної партії та Укропу. Депутати віддали перевагу кандидатурі депутата від Народної партії Олександра Гарбовського. Тож саме його запропонували для таємного голосування. Однак у ході безпосередньо таємного голосування за кандидатуру «народника» проголосували всього 6 обранців із 30 присутніх.

Секретаря Новоград-Волинської міської ради намагаються обрати вже втретє. Наступну спробу здійснять вже у листопаді. Саме тоді відбудеться чергова сесія.

Нагадаємо, що у травні 2018 року сесія Новоград-Волинської міської ради зняла секретаря та позбавила премії міського голову. У червні депутати так і не змогли обрати нового секретаря та перенесли питання. Провалилася і друга, липнева, спроба. За відсутності секретаря, згідно із розпорядженням мера Новограда, його обов’язки виконує міський голова Віктор Весельський.

Leave a Comment