Управління культури ОДА очолила своячка Віце-прем’єр-міністра Зубка

Управління культури ОДА очолила своячка Віце-прем’єр-міністра Зубка

Тетяна Парфентієва тимчасово виконуватиме обов’язки.

Виконувати обов’язки начальника управління культури Житомирської облдержадміністрації з 9 жовтня буде сестра дружини Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка – Тетяна Парфентієва. Відповідне розпорядження про призначення Парфентієвої підписав голова ОДА Ігор Гундич. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку начальника управління культури Житомирської обласної державної адміністрації, виконання обов’язків начальника зазначеного управління на головного спеціаліста відділу планово-фінансової роботи управління культури Житомирської облдержадміністрації Парфентієву Тетяну Миколаївну з 09 жовтня», – йдеться у документі.

До слова, Тетяна Парфентієва є головою фракції «БПП «Солідарність» та депутатом Житомирської районної ради, екс-головою Житомирської райради.

Нагадаємо, приміщення на Михайлівській, 15 може приватизувати племінник Віце-прем’єр-міністра Зубка. Житомирська обласна рада хоче надати згоду Юрію Парфентієву на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення.

Leave a Comment