Двері в квартиру та будинок за доступною ціною – магазин дверей «Zimen.ua»

Красиві металеві двері у квартиру в Харкові (https://zimen.ua/kharkiv/vhodnye-dveri-kharkiv/dveri-v-kvartiru-pod-zakaz-v-har-kove) стануть справжнім захистом будинку від зловмисників, подарують власникам відчуття безпеки, як за кам’яною стіною, дозволять бути спокійними за збереження майна на період тривалої відсутності. У магазині Зімен всі двері мають чітку класифікацію за конструкцією, ціною та призначенням, компанія реалізує полотна з усіх цінових категорій. Магазин пропонує вибрати двері з власного складу або оформити заявку на виготовлення конструкції з необхідними параметрами у форматі індивідуального замовлення.

Чи є відмінності між дверима для квартири чи будинку?

Хоча на перший погляд і може здатися, що двері для квартири і будинку практично не відрізняються один від одного, різниця все ж таки є, і вона дуже значна. Насамперед, це стосується конструкції, наповнення та оздоблення. Якщо для квартири частіше вибирають стандартні одинарні двері, то для дому доречно розглядатиме подвійні та полуторні моделі. Це пов’язано з тим, що у приватних спорудах отвір має нестандартні розміри. Встановивши полуторні або подвійні двері, користуватися їх буде в рази зручніше, так як обидві стулки тут функціональні, при необхідності відкриваються. Широкі двері дозволяють безперешкодно заносити в приміщення габаритну техніку, меблі, будівельні матеріали та інше.

Наповнення вуличних дверей в будинок (https://zimen.ua/kharkiv/vhodnye-dveri-kharkiv/dveri-v-dom-pod-zakaz-v-har-kove) також відрізняється. Двері в будинок постійно контактують із навколишнім середовищем, тому вимоги щодо терморегуляції тут вищі. З огляду на цей факт, виробник комплектує двері шаром утеплювача з мінеральної вати.

Оздоблення вуличних та квартирних дверей

З оздобленням квартирних дверей можна експериментувати нескінченно. Як покриття тут використовуються МДФ накладки, шпон та ламінат. З вуличними моделями все набагато складніше, адже такі двері змушені постійно контактувати з вулицею, і є великий ризик пошкодження обробки. З цієї та інших причин виробники пропонують вибрати фарбу або нітроемаль. А ось дизайн полотна в обох випадках вибирається виключно з урахуванням переваг покупця – жодних критичних обмежень немає.

Щоб двері точно впоралися з усіма поставленими завданнями, при їх покупці варто врахувати безліч аспектів, докладно познайомитися з технічними характеристиками, вивчити наповнення, чітко сформувати список переваг щодо комплектації та дизайну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *